Biżuteria ze stali chirurgicznej

sklep z biżuterią ze stali chirurgicznej marsandia.pl

Biżuteria ze stali chirurgicznej

Biżuteria ze stali chirurgicznej – sklep internetowy

Od dłuższego czasu zapanowała moda na nowe przekłucia w niestandardowych miejscach – piercing. Najczęściej wybieranym miejscem na nowe kolczyki są uszy. Różne przekłucia, różnie się goją, jednak to od jakości biżuterii zależy to, ile potrwa okres rekonwalescencji. Tytan, stal, złoto, srebro, bioplast… Jakie kolczyki wybrać, które będą najlepsze?

Stal chirurgiczna – najpopularniejszy materiał w produkcji biżuterii

Dlaczego to właśnie stal chirurgiczna jest najpopularniejszym materiałem w piercingu? Składa się na to, co najmniej kilka czynników, po pierwsze jest tania i ogólnodostępna – szczególnie w sklepie Internetowym możemy znaleźć ją w naprawdę atrakcyjnych cenach. Po drugie doskonale nadaje się do nowych przekłuć, może także być sterylizowana (przykładowo akryl nie). Stal chirurgiczna nie traci także koloru ani nie rdzewieje. Jest również o wiele gładsza niż tytan, przez co występuje w bardzo wielu kształtach i kombinacjach. Może być również powlekana “szlachetniejszymi” materiałami jak tytan, czy nawet złoto.

Gdzie kupić biżuterię ze stali chirurgicznej?

Jako iż jest to niezwykle popularny materiał, kupimy ją praktycznie wszędzie. Jednak, jeżeli zależy nam na cenie – na przykład, gdy zamawiamy większe ilości, najlepiej przejrzeć ofertę sklepów internetowych.

Leave a Reply